• Wyprzedaż!
Paskudnik Warszawski
search
  • Paskudnik Warszawski
  • Paskudnik Warszawski
  • Paskudnik Warszawski
  • Paskudnik Warszawski
  • Paskudnik Warszawski

Paskudnik Warszawski

59,99 zł
Brutto

„Paskudnik Warszawski” zabiera czytelników na wycieczkę po najpaskudniejszych miejscach stolicy. Najnowsza książka Tymona Grabowskiego "złomnika". 

Ilość

Najnowsza książka Tymona Grabowskiego (złomnilka), w wersji drukowanej w twardej oprawie z autografem autora!

PASKUDNIK WARSZAWSKI

Format: B4

Liczba stron: 240.

Liczba zdjęć: 390, kolorowe.

Tekst: 55 000 słów

ISBN: 978-83-946798-4-2

„Paskudnik Warszawski” zabiera czytelników na wycieczkę po najpaskudniejszych miejscach stolicy. Autor podzielił go na dzielnice, a w każdej z nich znalazł okropne miejscówki. Zawalające się kamienice, ruiny fabryk, relikty wiejskiej zabudowy, syf, pomazane ściany i gnijące graty. Wszystkie zdjęcia z wyjątkiem trzech wykonał sam, a pierwsze fotki pod kątem książki o tej tematyce zrobił już w 2005 r. 

Paskudnik Warszawski

„Paskudnik Warszawski” to też obszerne opisy, własne wspomnienia i liczne, sfabularyzowane historie ze starych numerów „Życia Warszawy” od 1948 r. Może śmiało posłużyć jako przewodnik po Warszawie, jeśli nie chcesz skończyć jako turysta krążący od Nowego Światu do Starego Miasta. „Paskudnik” pokaże ci Warszawę z innej perspektywy. 

Są trzy powody, dla których warto kupić „Paskudnik Warszawski”

- jeśli kochasz Warszawę i chcesz się trochę zjeżyć 

- jeśli nie cierpisz Warszawy i chcesz się utwierdzić w swoim przekonaniu

- jeśli nie znasz Warszawy i chcesz ją poznać od najlepszej, to znaczy najbrzydszej strony.

test_b2.jpg

"Trzeba niezłej odwagi i specyficznego spojrzenia, by „zachwycić się” brzydotą – jak uczynił to Tymon Grabowski w Paskudniku warszawskim. Zachwycić, obnażając rzeczy wstydliwe, zwykle mocno chowane przed wzrokiem postronnych. W tym przypadku mowa jest o punktowaniu odstręczających elementów, głównie architektonicznych, największej aglomeracji w kraju. Ta książka ma Was zabrać – przeczytamy we wstępie – na wycieczkę po najpaskudniejszych dzielnicach stolicy i pokazać „moje” miasto od jego najbrzydszej, ale i też i najbardziej prawdziwiej strony." - Szymon Prowacki, latarnia-morska.eu

9788394679842

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.